Eaton CBLADAPT180RT ups-accessoire
Klanten geven Compux een 4.8 uit 5
Verzending binnen 1-2 werkdagen
op voorraad
Eaton CBLADAPT180RT.
Ingangsspanning: 180 V.
Breedte: 302 mm, Diepte: 576 mm, Hoogte: 348 mm.