Hikvision DS-1473ZJ-155 beveiligingscamera steunen & behuizingen Support
Klanten geven Compux een 4.8 uit 5
Verzending binnen 1-2 werkdagen
SKU: HIK-1473ZJ155
op voorraad
Hikvision DS-1473ZJ-155.
Soort: Support, Merkcompatibiliteit: Hikvision Digital Technology, Kleur van het product: Wit.
Maximale gewichtscapaciteit: 3 kg.
Diameter: 15,5 cm, Diepte: 240 mm, Hoogte: 183,5 mm.
Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
Gewicht:650 g
Hoogte:183,5 mm
Breedte:155 mm
Diepte:240 mm