Hikvision DS-1272ZJ-120 beveiligingscamera steunen & behuizingen Support
Klanten geven Compux een 4.8 uit 5
Verzending binnen 1-2 werkdagen
op voorraad
Hikvision DS-1272ZJ-120.
Soort: Support, Ondersteuning voor plaatsing: Buiten, Kleur van het product: Wit.
Maximale gewichtscapaciteit: 4,5 kg.
Breedte: 120 mm, Diepte: 173,5 mm, Hoogte: 122 mm
Gewicht:440 g
Hoogte:122 mm
Breedte:120 mm
Diepte:173,5 mm