D-Link DGS-1210-28 Managed L2/L2+ 1U Zwart
Klanten geven Compux een 4.8 uit 5
Verzending binnen 1-2 werkdagen
SKU: DLI-DGS-1210-28/E
op voorraad
D-Link DGS-1210-28.
Switch type: Managed, Switch-laag: L2/L2+.
Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 24.
Full duplex.
MAC-adrestabel: 16000 entries, Switchingcapaciteit: 56 Gbit/s.
Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x.
Rack-montage, Vormfactor: 1U
Type switch:Managed
Switch laag:L2/L2+
Switch capaciteit:56 Gbit/s
Behuizing:1U
Kleur:Zwart
Rack montage:Ja
LED-indicatoren:Ja
MAC adres tabel:16000 entries
Full duplex:Ja
Certificering:FCC Class A, CE Class A, ICES-003, VCCI Class A, C-Tick, BSMI
Stroomverbruik:16,81 W
Ingangsspanning:100 – 240 V
Gewicht:29 kg
Hoogte:44 mm
Breedte:440 mm
Diepte:210 mm