Klanten geven Compux een 4.8 uit 5
Verzending binnen 1-2 werkdagen
SKU: DLI-DGS-1005P/E
op voorraad
D-Link DGS-1005P/E.
Switch type: Unmanaged.
Full duplex.
MAC-adrestabel: 2000 entries, Switchingcapaciteit: 10 Gbit/s.
Netstekker: DC-in ingang.
Power over Ethernet (PoE).
Ophangsysteem voor aan de muur
Type switch:Unmanaged
Switch laag:L2
Switch capaciteit:10 Gbit/s
Plug and Play:Ja
Kleur:Zwart
Rack montage:Nee
Muurbevestiging:Ja
LED-indicatoren:Activiteit, Link, Power over Ethernet (PoE), Stroom, Snelheid, Status
Ethernetsnelheid:Gigabit Ethernet (10/100/1000)
10G ondersteuning:Nee
MAC adres tabel:2000 entries
Doorvoersnelheid:744 Mpps
Full duplex:Ja
Auto MDI/MDI-X:Ja
Auto-negotiation:Ja
SFP modules geïnstalleerd:0
PoE poorten:4
PoE budget:60 W
PoE wattage per poort:30 W
Certificering:CE, BSMI, FCC , VCCI, RCM, cUL, CB, LVD, BSMI
Voeding:Ja
Gewicht:260 g
Hoogte:28 mm
Breedte:100 mm
Diepte:98 mm