Acer Swift Go 16 AI SFG16-74-708B Copilot+ PC Intel Core Ultra 7 258V Laptop 40,6 cm (16″) 2K…
Prijs op aanvraag
Klanten geven Compux een 4.8 uit 5
Verzending binnen 1-2 werkdagen
SKU: ACR-NX.JNMEH.009
op voorraad
Acer Swift Go 16 AI SFG16-74-708B.
Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell.
Processorfamilie: Intel Core Ultra 7, Processormodel: 258V.
Beeldschermdiagonaal: 40,6 cm (16″), HD type: 2K, Resolutie: 2048 x 1280 Pixels.
Intern geheugen: 32 GB, Intern geheugentype: LPDDR5x-SDRAM.
Totale opslagcapaciteit: 1 TB, Opslagmedia: SSD.
On-board graphics adapter model: Intel Arc Graphics 140V.
Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Home.
Kleur van het product: Zwart.
Gewicht: 1,52 kg
Beeldschermdiagonaal:40,6 cm (16")