Thule TGSE2558 Black 35,6 cm (14″) Opbergmap/sleeve Zwart
Klanten geven Compux een 4.8 uit 5
Verzending binnen 1-2 werkdagen
SKU: THU-3205410
op voorraad
Thule TGSE2558 Black.
Type etui: Opbergmap/sleeve, Maximale schermgrootte: 35,6 cm (14″).
Gewicht: 840 g.
Oppervlakte kleur: Monochromatisch
Materiaal:Polyurethaan
Beschermingsfuncties:Stootbestendig, Krasbestendig
Afmetingen laptopvak:313 x 15 x 221 mm
Gewicht:840 g
Hoogte:255 mm
Breedte:330 mm
Diepte:30 mm
Pakket hoogte:275 mm
Pakket breedte:335 mm
Pakket diepte:30 mm